Broje se samo bodovi

17.11.2013. 16:32
rad

Pirotski Radnički nije blistao protiv Žitorađe ali je minimalnom pobedom 1 : 0 stigao do nova tri boda. Krenulo je loše po domaćina.Na samom početku povredio se Ćirić, umesto njega u igru je ušao Vasić i propustio prvu priliku na utakmici. U petnaestom minutu 1 : 0 za Radnički, strelac Stojković to je njegov sedmi gol u ovoj polusezoni. Isti igrač mogao je da pri kraju prvog dela možda i da reši utakmicu ali nije realizovao stopostotnu priliku. U šezdesetpetom minutu Petrov je odlično šutirao ali je Gligović dobro odbranio. Nakon kornera Stojković je pokušao glavom. Od tog trenutka sve češće počeli su da prete i gosti. U sedamdesetom minutu nije dosuđen prekršaj nad golmanom Stefanovićem a Milošević je uspeoda promaši prazan gol. Na drugoj strani neprecizan je bio Marko Nikolić. U 75-om minutu Milošević je imao još jednu stopostotnu šansu i opet se obrukao. A šta tek reći za promašaj Stojkovića, koji je od junaka mogao da postane tragičar utakmice. Na svu srecu po “Bele” mreže su do kraja mirovale pa je “Radnički” osvojio zlata vredne bodove.