Derbi opravdao očekivanja

01.12.2013. 22:42
kmf_pirot_by_enforcer010-d47ys4e

Derbi susret 4.kola Druge futsal lige između KMF Pirot i KMF Bor opravdao je očekivanja. U utakmici punoj preokreta i neizvesnosti domaćin je zasluženo pobedio sa 5 : 3. Junak pobede bio je trostruki strelab Bojan Kostić. Baš zahvaljujući njegovim golvima KMF Pirot je  već u šestom minutu vodio sa 2 : 0. Kada su svi u hali Kej poverovali da će naš tim zabeležiti ubedljivu pobedu, gosti su pokazali zube i preko Bučatovića i Đenadića izjednačili na 2 : 2. Kostić u 33-em minutu donosi novo vođstvo ekipi koju trenira Dragan Stanković al gosti samo dva minuta kasnije preko Stefanovića dolaze opet do izjednačenja. Domaći igrači su napadali, stvarali i propuštali prilike-čak 10 puta su pogodili okvir gola. Na kraju se ofanziva ipak isplatila. Cenić je u 36-om minutu iz penala opet doveo domaćina u vođstvo a konačan rezultat Pirot-Bor 5 : 3 postavio  je Aleksov golom u poslednjem minutu.