Ubedljivo bolji u još jednoj proveri

02.03.2014. 18:00
radnicki

Naš srpskoligaš “Radnički” imao je jos jednu proveru, u trening susretu sa zonasem “Zaplanjcem” iz Gadzinog Hana i ubedljivo pobedio sa 5:0 (2:0). Po kisovitom vremenu i vlaznom, klizavom terenu naši “Beli” su ispoljili superiornost i efikasnost golovima najpre  Miloša Nikolica u 12. minutu. Nakon dobro izvedenog kornera najbolje se snasao kapiten “Radnickog”. Na samom kraju poluvremena brzonogi Kuštrimovic je prodorom sa desne strane idealno centrirao Marku Mancicu , kome nije bilo tesko da zatrese mrezu. U 2. poluvremenu, vec u 53. minutu promrzli malobrojni gledaoci na stadionu kraj Nisave videli su treci pogodak Ace Stojkovica, koji se dobro snasao u gostujucem sesnaestercu. U 60. minutu Nikola Ćirić doveo je svoj tim u vodjstvo 4:0 , da bi novajlija Filip Djordjević evrogolom iz solo akcije postavio konacan rezultat 5:0. Ako je suditi po ovoj proveri trener Kuzmanović je na dobrom putu da formira tim koji će s pravom poneti epitet favorita za osvajanje titule.