Mihajlo Milosevic,clan GK “Soko” osvojio zlatnu medalju na Drzavnom prvenstvu

07.11.2020. 19:35
1604777495044_20201107_174300

Na upravo završenom Državnom prvenstvu po kategorijama u slobodnim sastavima u Novom Sadu, Mihajlo Milošević predstavnik našeg kluba u kadetskoj konkurenciji šampion je Srbije osvojivši zlatnu medalju na preskoku uradivši jaku vežbu koja je bila dovoljna za zlatnu medalju. Ovo predstavlja izvanredan uspeh za naš klub i jak podstrek za daljim radom i napredovanjima. Pirot su predstavljala 3 gimnastičara u pojedinačnoj konkurenciji Mihajlo Milošević i Nikola Popović u kadetskoj i Nemanja Manić u juniorskoj. Posebne čestitke upućujemo Nemanji Maniću koji je u procesu oporavka od teske povrede i uprkos tome uspeo je danas da odradi ceo višeboj i prikaže svoje vežbe i bude sa svojim članovima ekipe u Apsolutnom nadmetanju,kazu iz GK “Soko”.

Share This:

Oglašavanje na internet portalu

Oglašavanje na internet portalu

Ketering Sunce Pirot

Ketering Sunce Pirot