Pirot beleži odlične rezultate u uštedi energije – video
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović razgovarala je danas sa gradonačelnikom Pirota Vladanom Vasićem o unapređenju energetske efikasnosti u gradu. Na sastanku je bilo reči i o ostvarenim uštedama električne energije i o razvoju sekundarne gasne mreže u Pirotu, čime bi se smanjio broj individualnih ložišta i povećao kvalitet vazduha.
Povezane vesti
- Veliki revijalni koncert u Pirotu uz premijerne goste Izdvojeno KULTURA VESTI
- Rotari klub Pirot nagradio učenike i uspešno završio prvi humanitarni teniski turnir Izdvojeno SPORT VESTI
- Završna priredba učenika OŠ ,,Dušan Radović“ u izdvojenom odeljenju u Staničenju Izdvojeno KULTURA PROSVETA VESTI
- Turnir za najmlađe džudiste Izdvojeno SPORT VESTI
- Svečano zatvaranje manifestacije ,,Čitalačka značka 2026” Izdvojeno VESTI
- Saopštenje Policijske uprave Pirot Izdvojeno VESTI
- Uspešno završeno takmičenje u adaptivnom plivanju Izdvojeno SPORT VESTI
- VELIKI NARODNI SKUP SNS U SELU POLJSKA RŽANA – Video DEŠAVANJA Izdvojeno VESTI
- Javni poziv poslodavcima za učešće u obukama na radnom mestu i dalje otvoren Izdvojeno VESTI
- REGIONALNOJ DEPONIJI PIROT PRIZNANJE “ZELENI LIST” ZA ODGOVORNO UPRAVLJANJE OTPADOM I UNAPREĐENJE ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE Izdvojeno VESTI
- Novi investitor započinje poslovanje u režimu Slobodne zone Pirot u Dimitrovgradu Izdvojeno VESTI
- GRADSKI ODBOR ZAVETNIKA U PIROTU OBELEŽIO STRANAČKU SLAVU SVETOG JOVANA VLADIMIRA Izdvojeno VESTI










