Obeležavanje Meseca roditeljstva u lokalnoj zajednici i vrtiću

25.05.2026. 12:58

У оквиру обележавања Месеца родитељства, у сарадњи са локалном заједницом, Патронажном службом Дома здравља, Центром за социјални рад и ПУ „Чика Јова Змај”, биће организован низ активности посвећених јачању породице, подршци родитељима и унапређењу заједништва између деце, родитеља, васпитача и шире друштвене заједнице.

Циљ програма је подизање свести о значају родитељства,међусобне подршке и квалитетног времена проведеног са децом, кроз едукативне, креативне, истраживачке и забавне садржаје намењене деци, родитељима, хранитељима, старатељима и другим особама које брину о деци ( бакама, декама…).

Током месеца биће реализоване еколошке, истраживачке,кооперативне играонице, излет, музичко спортске активности на отвореном , истраживачке активности у оквиру пројекта „Учење кроз игру у породици, вртићу и заједници” трибина и презентација стручних сарадника и сарадника, дружења и заједничке акције које промовишу породичне вредности, игру, сарадњу и инклузију.

Заједничком игром градимо срећније детињство, сигурније дете и снажнију породицу. 

Share This:

TV uživo

Arhiva emisija

Pirot iz vazduha