Grad Pirot nagradio najbolje učenike generacija svih škola i osvajače nagrada na republičkim takmičenjima  

23.06.2026. 14:14

U sali Multifunkcionalnog centra, danas je održana svečana dodela nagrada učenicima generacija svih pirotskih  osnovnih i srednjih škola, kao i  učenicima koji su ostvarili vrhunske rezultate na republičkim takmičenjima. . Javno su  pohvaljeni oni koji su svojim rezultatima na najlepši način predstavili naš grad i obrazovne institucije.   Za ove namene grad Pirot je iz budžeta  izdvojio 900.000 dinara. Učenici generacija nagrađeni su iznosom od 13.000 dinara. Za izuzetne rezultate na republičkim takmičenjima učenicima za prvo mesto izdvojeno je 12.000 dinara, za drugo 10.000  i za treće mesto 8000 dinara.

Gradonačelnik Vladan Vasić, poručio je da grad Pirot prepoznaje i visoko vrednuje trud svih naših đaka. On je čestitao nagrađenima i poželeo im da uvek idu napred i usvajaju nova znanja.

Share This:

TV uživo

Arhiva emisija

Pirot iz vazduha