Održana Sednica Gradskog veća: Sva javna preduzeća uspešno poslovala u prošloj godini

24.06.2026. 14:11

Sednica Gradskog veća grada Pirota, poslednja pre letnje pauze,  održana je danas. Većnici su razmatrali Izveštaj o učincima sprovođenja “Plana razvoja grada Pirota od 2021. do 2028. godine. Ovaj plan je izuzetno značajan dokument koji definiše pravce rasta lokalne zajednice i usvojen je među prvim gradovima u Srbiji. Većnici su dali saglasnost i na Izveštaje o radu sa finansijskim izveštajem javnih preduzeća za prošlu godinu, “Vodovod i kanalizacija” , “Gradska toplana”, “Komunalac”, “Regionalna deponija” i “JP za planiranje i uređivanje građevinskog zemljišta”. Sva ova preduzeća poslovala su veoma uspešno i u prošloj godini. Sednica Gradske skupštine biće održana u petak, 26. juna.

Share This:

TV uživo

Arhiva emisija

Pirot iz vazduha